Prenses Fatma Afife Gürsoy

Fatma Afife Gürsoy‘s Metamorphose Projekt – “Von der Raupe zum Schmetterling”

Fatma Afife Gürsoy‘s Metamorphose Projekt – “Von der Raupe zum Schmetterling”

ÖFFENTLICHE BEKANNTMACHUNG

Das “Metamorphose Projekt – Von der Raupe zum Schmetterling” wurde von Fatma Afife Gürsoy entwickelt und geschrieben.

Es ist sowohl ein Sozialprojekt als auch ein Umweltprojekt.

Das Projekt beschreibt, wie man mit Menschen, die ein geringes Einkommen haben, im Alltag Dinge für den täglichen Gebrauch herstellen kann.

Alte Sachen werden mit wenig Geld und Zeitaufwand neu gestaltet und für neue Zwecke genutzt.

Dabei sind der Fantasie keine Grenzen gesetzt. Alte Dinge erstrahlen in neuem Glanz. Dadurch hat man auch weniger Umweltbelastung.
Das Projekt wird später auch als Fernsehsendung von Türkiz-Filmproduction produziert und im Fernsehn zu sehen sein.
Alle Rechte (Copyright) über “Metamorphose” gehören der TÜRKIZ-Filmproduction.

Bericht: Sedat Açıkbaş

20.April 2011

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Prenses Fatma Afife Gürsoy’un Sayfasına Hoşgeldiniz. Benim için hayatım da önem arz eden şeyler sırasına göre değer taşır. İlk önce Elhamdulillah Müslümanım. Bu benim sırtımı Allaha dayamam ve sadece ona güvenmemle bana yaşama gücünü verir. İmanım ise merhametimi ve vijdanımı diri tutar. Sonra ben Türküm ve dilimi Vatanımı, Kültürümü, Bayrağımı, Milletimi sevdiğim ve tarihimizle şeref duyduğumdan savaşcı ruhum her zaman tazedir. Namus ise insanın kendi için taşıdığından ibarettir. Namus başkaları için taşınmaz. Namus önce beyinde başlar. Şeref ise sözünde durmaktadır. Allah'tan başka kimsenin önünde eğilmemektedir. İslam kardeşliği derseniz. İşte bu karın kardeşliğinden daha üstündür. Allah'ın bana bahşettiği bu güzel nimetleri en güzel şekilde temsil etmeye niyet ettim. Allah'ın yardımına ihtiyacım var ve onun yolunda yürüme değil koşma vakti artık! Şimdi ise hep birlikte Allah'ın ipine sımsıkı sarılma zamanıdır. Zulme Dur diyemiyorsak dahi hayır yapmak ve hayıra vesile olmak veya yapılan hayırları duyurmakta mı gelmez elimizden ! Prenses Fatma Afife Gürsoy